Skladování

Hlavní skladové prostory společnosti Hanseatic Business Centre a.s. se nacházejí v Úžicích u Kralup nad Vltavou (u dálnice D8, což je významný dopravní uzel při přepravách ze Slovenska, Polska, Rakouska a Německa) a ve Vítkovicích na Ostravě.
Naše další skladové prostory se nacházejí v Přerově na Moravě a na Slovensku v Jablonici u Bratislavy.

V rámci skladové logistiky nabízíme:

  • všechny standardní skladové operace
    • příjem, výdej, vedení skladové evidencie, inventůra zboží, vystavení příjmových a výdejových dokůadů, vystavení CMR, apod.
  • služby podle požadavků zákazníka
    • třídění, kompletizace, balení, příprava zboží na expedici, rozvoz, případné další operace na základě individuálních požadavků zákazníka

Specializace ve Vítkovicích

Ve Vítkovicích se specializujeme na manipulaci s těžkým materiálem jako jsou ocelové trubky, plechy, cívky, apod. Sklad disponuje vlastní železniční vlečkou a mostovými jeřáby (2 x 50t jeřáby s pomocným zdvihem 10t a 3 x 20t jeřáby s pomocným zdvihem 5t). Rozloha haly je 7.500m2.

Specializace v Úžicích

Specializace logistického centra v Úžicích je na vykládku a nakládku námořních kontejnerů, kde dokážeme zabezpečit ruční vykládku kartonového zboží, paletizace, uskladění a následnou distribuci. Pro klienty zajišťujeme kompletní evidenci zboží, případné přebalní a pickování po kusech. I tento sklad disponuje vlastní železniční vlečkou a je tedy možné zboží vykládat přímo z vlakového vagonu. Dále zde disponujeme venkovní skladovací polochou o rozloze až 10.000 m2.